054-3581885

 

הצהרת נגישות

 

הנהלת האתר (להלן: “האתר“), משקיעה מאמצים ומשאבים רבים לצורך מתן שירות שוויוני ללקוחות עם מוגבלות. על מנת לאפשר ללקוחות עם מוגבלות גלישה נוחה וקלה, בוצעו באתר התאמות בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות)-התשע”ג 2013.

כמו כן האתר נמצא בתהליך עבודה להטמעת דרישות הנגישות של רמה 2 (AA) ובהתאם להנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568, תקן המפנה ל- Web Content Accessibility Guidelines 2.0 של גוף התקינה הבין-לאומי W3C World Wide Web Consortium.

בכל בעיה או תקלה נבקשכם לפנות ל”רכז הנגישות” של האתר, מר שחר רוברג בטלפון: 054-3581885 או בדוא”ל: Service@sr-snookeracademy.com

לצורך זה, אמצעי הנגישות המופעלים באתר:

  • לתמונות המהוות קישור יש טקסט חלופי המגדיר את מטרת הקישור בתמונות.
  • בגרסאות של ניגודיות הוסרו באנרים מהבהבים ותמונות המפריעות לריכוז.
  • כתיבת קוד סמנטי ושימוש בכותרת H1 אחיד בכל עמוד.
  • מפרט האתר רשום בצורה מסודרת באמצעות תגיות dl ומידע טבלאי מסודר.
  • חלוקה לאזורים בעמוד כדי להגיע למידע רלוונטי בקלות באמצעות מקש tab במקלדת.
  • קיימת הפרדה מלאה בין תוכן לתצוגה ע”י שימוש בקובץ CSS נפרד.
  • כל הצבעים הותאמו על מנת להוריד כמה שיותר גירויים וכן כל ההבזקים ובאנרים מסוימים לא יהיו פעילים בגרסאות אלו כדי להשאיר את המידע כמה שיותר נוח. האתר תומך בניווט בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקש ה TAB, החצים ולחיצה על מקש Enter תפעיל את הקישורים השונים. בגלל גודלו של האתר יש מקומות באתר שיש קושי להגיע אליהם באמצעות מקלדת לכן הוצעו חלופות כמו תפריט חלופי ועוד.
  • כל הבאנרים המהבהבים הוסרו והוסתרו, כך שיכול להיות שחלק מהמידע לא יופיע כדי לא לפגוע בקוראים, ניסינו להביא בגרסאות אלו מהדורה נוחה ובלי פיצ’רים שיפריעו לתהליך.
  • באתר זה מוטמע תוסף הנגישות enable המסייע בהנגשת האתר לבעלי מוגבלויות (ניתן להשתמש בחצי המקלדת בכדי לנווט בין כפתורי הרכיבים המאפשרים נגישות באתר).

הבהרה

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנתNDVA . עם זאת, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים להנגשתם. במידה ומצאתם דף שאינו נגיש, אנא צרו עם רכז הנגישות קשר ונטפל כמיטב יכולתנו בנושא במהירות האפשרית. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

 

פרסום מידע אודות הסדרי נגישות במרחב הציבורי

האתר אינו מפעיל מועדון או מתחם משחקים כלשהו. ככל ופעילות של האתר תתקיים במועדון או במתחם משחקים מסוים (שאינו בבעלות הנהלת האתר), כי אז באפשרות הלקוח לוודא מול אותו מועדון או מתחם מהם אמצעי הנגישות המוצעים בו (חניות, מעלית, שילוט והכוונה וכו’) או לפנות אלינו דרך מערכת “צור קשר” באתר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

 

תאריך עדכון אחרון: פברואר, 2024